Darultawhid

Gönderen Konu: KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!  (Okunma sayısı 310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi İbn Umer

• Administrator
  • Full Member
  • Değerlendirme Puanı: +7/-0
KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
« : 12.08.2019, 05:53 »
Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu.

Dünyanın neresinde ve hangi milletten olursa olsun tağutlardan ve onlara ibadet edenlerden beri olup, şirki ve ehlini terk ederek dini Allah'a has kılıp O'nu Tevhid eden, müslümanlara dost olup tüm kafirlere düşman olan, müslümanların birliği için çalışan, müminlerin yoluna uyup tüm menheci sapmalardan uzak duran, İslama davet ettiğini iddia eden tüm kafir davetçileri tekfir edip beri olan, müslümanlarla gülen müslümanlarla ağlayan, şirkin sancağını indirip tevhidin sancağını semaya dikmek için var gücü ile çalışan bu vasıflara sahib tanıdığım yada tanımadığım her müslüman din kardeşimin kurban bayramını kutluyor, yapmış olduğu ibadetlerin Allah katında kabul olmasını diliyorum amin. O bilsinki ben onun kardeşiyim ve ona ihanet edip ona sırt dönmem.

Bu gün dua ediyor ve diyorum ki :" Ey alemlerin rabbi olan Allah'ım tüm dünya tağutlarına hidayet et şayet etmeyeceksen onların saltanatlarını yerle bir et amin. Zulumlerine son ver. Hiç bir beşeri ideolojiye tabi olmayan ve bunu dilleri ile değil amelleri ilede ortaya koyan tevhid ehli müslümanları yeryüzüne varis kıl amin. Müşrik kavmimize, din düşmanlarına, zındık ve münafıklara karşı bize yardım et amin. Bizi yetimlerin başını okşayan, açları doyuran, yolda kalmış kimselere yardım eden, akrabalık bağlarını şeri sınırlar içerisinde koruyan, yaşlıları kollayan, yeryüzünü ifsat etmeden imar eden, tüketim toplumu olmaktan sakınan, Hak sahiplerine hakkını veren, alan el değil veren el olan, yakıp yıkan değil islah eden, dağıtan değil toparlayan ve cahiliyyenin tüm kirlerinden arınan müslüman kullarından eyle amin.

الله أكبر الله أكبر، لا إله إلا الله، والله أكبر الله أكبر، ولله الحمد

"Allah en büyüktür! Allah en büyüktür! Allah’tan başka -tapılmaya layık hak- ilah yoktur! Allah en büyüktür! Allah en büyüktür! Hamd Allah’a mahsustur!"

لَبَّيْكَ اَللَّهُمَّ لَبَّيْكَ لَبَّيْكَ لَا شَرِيكَ لَكَ لَبَّيْكَ إِنَّ الْحَمْدَ وَالنِّعْمَةَ لَكَ وَالْمُلْكَ لَا شَرِيكَ لَك

“Emrine âmâdeyim Allâh’ım! Emrine âmâdeyim. Emrine âmâde-yim. Sen’in ortağın yoktur, emrine âmâdeyim! Hamd Sana mahsustur, ni’meti veren Sen’sin, mülk Sen’indir, Sen’in ortağın yoktur!” ( Buhârî, Hadîs no: 1549; Müslim, Hadîs no: 1184.)

بِاسْمِ اللَّهِ، واللَّهُ أَكْبَرُ اَللَّهُمَّ هَذَا مِنْكَ وَلَكَ

“Allâh’ın ismiyle, Allâh en büyüktür! Allâh’ım bu Sen’dendir ve Sen’in içindir!”